Secret Circle má od CW zelenou

18. května 2011 v 15:36 | Alexia

Americká televizní stanice CW dala včera v noci zelenou seriálu Secret Circle. A proč o tom píšu i na našich stránkách? Jedná se totiž o seriál založený na knihách od L.J.Smithové, která napsala i Vampire Diaries. A stejně jako u VD za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson.
Secret Circle bude popisovat příběh o mladé čarodějce, která se přestěhuje do nového města. Tam zjišťuje, že čarodějkou není pouze ona a že je také součástí tajemného klanu a hlavní postavou v dlouhotrvající bitvě dobra se zlem.
V hlavní roli se jako Cassie Blake představí herečka Brittany Robertson (Lux z Life Unexpected taktéž od CW). Důležitou roli bude mít i Thomas Dekker (postava Adam Conant). Podle vyjádření Kevina Williamsona se bude jednat o jiný svět než jsou Upíří deníky, proto se nikdy nedočkáme tzv. cross-overu (vzájemné hostování postav v obou seriálech).
Secret Circle bude CW v nové seriálové sezóně s nejvyšší pravděpodobností vysílat ve čtvrtek hned po Vampire Diaries. Tím pádem se Nikita nejspíš přesune na pátek k Supernatural. Američtí diváci se tak mohou těšit na pravidelné čtvrteční večery s L.J.Smith a Kevinem Williamsonem…

zdroj :http://www.the-vampirediaries.cz
p.s.:Sorry Furiant
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama